Droga do spokoju ducha Wyróżnione

Jaka przyszłość czeka Polskę i Polaków?

jaka przyszłość czeka Polskę

Jaka przyszłość czeka Polskę i Polaków? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć za pośrednictwem nowego kanału na YouTube, na którym prezentuje różne wizje i proroctwa dotyczące przyszłych losów Polski i Europy. Zapraszam do oglądania i subskrybowania!

Link do kanału: SPOKÓJ DUCHA – KANAŁ NA YT

Nostradamus o Polsce

O tym, że ludzie w trudnych momentach dziejowych szukają prawdy i pocieszenia nie w nauce, a m.in. właśnie w przepowiedniach świadczy ogromna popularność cyklu “Przepowiednie dla Polski i Europy”. Są to niezmiennie najchętniej czytane teksty na blogu. Dla mnie jest to jednoznaczny dowód na to, że przepowiednie niosą dla wielu osób pociechę i pozwalają mniej martwić się o przyszłość, a to czyni z nich doskonałe narzędzie psychologiczne. Przepowiednie wykraczają nawet daleko poza wymiar psychologiczny i stają się narzędziem duchowym.

Ossowiecki o Polsce

W przeszłości również tak było. Przed wojną w Ilustrowanym Kurierze Codziennym regularnie publikowano teksty przepowiedni i proroctw, a ludzie przekazywali je sobie, przepisywali lub uczyli się po prostu na pamięć.

Wielu z nas czuje obecnie ogromne napięcie. Intuicyjnie czujemy, że ważą się losy świata i w tej sytuacji zawodzi nas proste ludzkie rozumowanie. Czujemy, że jest źle, ale nie bardzo potrafimy to sobie logicznie wytłumaczyć. Nauka i zdroworozsądkowe podejście zaczyna powoli ustępować miejsca wierze. I w tym zawiera się m.in. mądrość duchowa, która intuicyjnie odzywa się w ludzkich sercach, kiedy przychodzą trudne dziejowe momenty.

Klimuszko

Jaka przyszłość czeka Polskę i Polaków? Zapraszam do czytania również wpisów na blogu:

Mało znane przepowiednie dla Polski cz.1 – Przepowiednia Mikołaja Sikatki

Przepowiednie dla Polski i Europy cz.5 – Nostradamus

oraz do odwiedzenia strony na fb:

Spokój ducha fb fanpage

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o